Predané

KRÁSNA CHATA – DOMAŠA – NOVÁ KELČA – EXKLUZÍVNY VÝHĽAD

Lokalita: Domaša - Nová Kelča

Chata

Podlahová plocha: 70 m2 + 80 m2 terasa

139 000 eur

Rýchly kontakt

tel:0949649459

Počet miestností: 3

Stav objektu: Kompletná rekonštrukcia

Výmera pozemku: 457 m2

Elektrina: Áno

Vodovod: Áno

Kanalizácia: Áno

Orientácia: Juh

Parkovanie: Na vlastnom pozemku

Galéria

Popis ponuky

Predané

EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov ponúka ”EXKLUZÍVNE” na predaj krásnu chatu v rekreačnej oblasti DOMAŠA, katastrálne územie Nová Kelča, vzdialenú 3 minúty pešou chôdzou od peknej upravenej pláže. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o výmere 457 m², úžitková plocha je 70 m² + 80 m² terasa. Chata pozostáva z prízemia, kde sa nachádza kompletne zariadená obývacia izba s pekným krbom a kuchynskou linkou so štýlovým barovým pultom a stoličkami. Z kuchyne je priamy východ na veľkú priestrannú terasu vybavenú nastavitenou markízou, z ktorej je krásny výhľad na vodnú nádrž. Na prízemí sa ešte nachádza samostatná kúpeľňa s toaletou a chodba na odkladanie oblečenia, príp. topánok.

Na prvom poschodí sú dve samostatné spálne s možnosťou využitia šiestich lôžok, pričom z jednej z nich je výstup na balkón. Ponúkaná chata je drevená, na strechu bol použitý plech, v interiéri sú plávajúce podlahy a dlažby. Z inžinierskych sietí je v chate zavedená elektrina, voda je zabezpečená cez obecný vodovod a odpad je riešený pohodlne obecnou kanalizáciou. Vykurovanie je zabezpečené centrálnym krbom, v chate je rovnako k dispozícii klimatizácia.

Na pozemku je zastrešený altánok s kvalitným sedením, kde si v súkromí môžete spríjemniť chvíle opekaním na ohnisku, príp. varením kotlíkového guláša. Na terase je umiestnená kvalitná kompozitná kaďa s masážnymi tryskami a nočným osvetlením, terasové ratanové sedenie a gril. Pod terasou je veľký, samostatný priestor na odkladanie pracovného náradia. Okolie ponúka hlavne v letných mesiacoch využitie vodnej nádrže na rekreačné účely, rybolov, plavbu loďou, cyklistiku a naopak cez zimu je možné bežkovanie. Ponúkaná nehnuteľnosť je svojou polohou veľmi zaujímavá, pretože v prípade, ak chcete mať kľud a pokoj, užívate si súkromie. Ak chcete tráviť voľné chvíle aktívne, odbehnete si k vodnej nádrži, príp. k príjemným reštauráciám s chutným jedlom a občerstvením. Keďže chata je voľná ihneď a predáva sa kompletne zariadená, je to ideálna nehnuteľnosť, ktorú si môžete užívať od prvého dňa, ako ju budete vlastniť. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, teším sa na spoločné obhliadky, ďakujem.

Ivan Jančovič

Ivan Jančovič

Kontakt na makléra: 0949 649 459, ivan.jancovic@exclusivereal.sk
Share on facebook
Zdieľať na Facebook
Share on twitter
Zdieľať na Twitter
Share on linkedin
Zdieľať na LinkedIn
Share on whatsapp
Zdieľať cez WhatsApp
Share on email
Odoslať známemu na e-mail
Share on print
Vytlačiť