Luxusný rodinný zrub – veľká lomnica – top lokalita “Golf resort Black Stork”

Lokalita: Veľká Lomnica

Chata

Podlahová plocha: 238 m2

dohodou

Rýchly kontakt

tel:0949649459

Počet miestností: 5

Počet podlaží: 2

Stav objektu: Novostavba

Výmera pozemku: 773 m2

Elektrina: Áno

Vodovod: Áno

Kanalizácia: Áno

Orientácia: Juhovýchod

Parkovanie: Na vlastnom pozemku

Kúrenie: Plynový kotol + teplovodné podlahové rozvody

Galéria

Popis ponuky

EXCLUSIVE REAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu luxusného rodinného ZRUBU vo Veľkej Lomnici mimo centra obce v tesnej blízkosti golfového areálu Black Stork Golf Resort. Uvedená nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2014 a postavená renomovanou spoločnosťou “DREVODOM RAJEC”. K zrubu prislúcha rovinatý pozemok s výmerou 773 m², úžitková plocha vrátane zastrešenej terasy a prekrytej verandy je 238 m², plochy nezastrešených terás majú výmeru 38 m² a plocha zrubového skladu so zastrešením vírivky je 20 m².

Dispozícia:
Prízemie: vstupné zádverie, technická miestnosť, hosťovská toaleta, sauna + sprchovací kút, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s nádherným kameninovým krbom, spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou, prestrešená terasa + dve nezastrešené terasy (všetky s luxusným úplne novým vonkajším sedením)

Poschodie: galéria, v rámci ktorej je vytvorená pracovňa (s jedinečným výhľadom na štíty Vysokých Tatier) s oddychovou zónou, dve spálne so šatníkom, kúpeľňa s toaletou

Zrub je postavený na betónových základoch, obvodové steny sú z masívnej guľatiny, krytina strechy je z betónovej škridly zn. BRAMACK. Podlahy sú drevené, dvere v celom objekte z dreveného masívu, okná drevo a hliník s izolačným trojsklom.

V celej nehnuteľnosti je teplovodné podlahové vykurovanie s plynovým kotlom, svetelná elektroinštalácia, rozvod vody z verejného vodovodu a verejná kanalizácia. Ponúkaný zrub je kompletne zariadený TOP luxusným nábytkom (prevažne zo zahraničia) a využiteľný celoročne, takže noví majitelia ho môžu plnohodnotne využívať bez akýchkoľvek ďalších investícií. Podobných nehnuteľností je ako šafranu a sú vyhľadávané mnohými klientmi, preto v tejto chvíli máte jedinečnú možnosť ju vlastniť. Dalo by sa tu o nej písať ešte dlhé slohy, ale bolo by to zbytočné, pretože je najlepšie ju raz uvidieť, ako o nej niekoľko krát čítať a prezerať fotografie. Preto, ak máte seriózny záujem, kontaktujte ma prosím výlučne telefonicky, na email nereagujem. Ďakujem za pochopenie a už teraz sa teším na spoločné obhliadky. Cena dohodou.

Ivan Jančovič

Ivan Jančovič

Kontakt na makléra: 0949 649 459, ivan.jancovic@exclusivereal.sk
Share on facebook
Zdieľať na Facebook
Share on twitter
Zdieľať na Twitter
Share on linkedin
Zdieľať na LinkedIn
Share on whatsapp
Zdieľať cez WhatsApp
Share on email
Odoslať známemu na e-mail
Share on print
Vytlačiť