Predané

REKREAČNÁ CHATA – ZELENÁ VODA – 100m OD PLÁŽE – SKVELÁ CENA

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom

Chata

Podlahová plocha: 102 m2

99 900 eur

Rýchly kontakt

tel:0948353000

Počet miestností: 9

Počet podlaží: 3

Stav objektu: Pôvodný stav

Výmera pozemku: 245 m2

Elektrina: Áno

Vodovod: Áno

Kanalizácia: Áno

Plyn: Nie

Orientácia: Juh

Parkovanie: Na pozemku

Galéria

Popis ponuky

Predané

EXCLUSIVE realitná kancelária Topoľčany, ponúka na predaj chatu s možnosťou celoročného využitia v rekreačnej oblasti Zelená Voda, katastrálne územie Nové Mesto nad Váhom.

Chata je vzdialená cca 100 m (1 min. chôdze) od krásnej prírodnej pláže v kľudnej časti vyhľadávanej oblasti. Dostupnosť autom ku chate je cca 2 min. z diaľnice D1.

Táto nehnuteľnosť sa nachádza na upravenom pozemku s okrasnou výsadbou o výmere 245 m2, úžitková plocha je 102 m2 + 50 m2 tri na juh orientované terasy. Parkovanie je možné na pozemku.

Chata pozostáva z prízemia, kde sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom, dreveným sedením a barom a kuchyňa s pôvodnou kuchynskou linkou. Nachádza sa tu aj priestranná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Pri vstupe na prízemie je uzamykateľná miestnosť na odkladanie náradia, grilu a pod., pred ňou je ešte terasa na grilovanie, z ktorej je možné prejsť na hlavnú terasu.

Na 1. podlaží sa nachádzajú dve spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s jedným lôžkom a veľká obývacia izba, z ktorej sa dostaneme cez presklenú otváraciu stenu na hlavnú terasu s novým štýlovým sedením. Na podlaží sa nachádza aj WC s umývadlom.

Na 2. podlaží sú dve spálne rovnakej veľkosti, v každej je možné využiť dve lôžka. Na tomto podlaží je možnosť z chodby vyjsť na terasu, orientovanú na južnú stranu, vhodnú na opaľovanie, kde sa nachádza sedenie s možnosťou inštalácie napr. vírivky.

Ponúkaná chata je murovaná, na izolovanej streche je použitý valcovaný plech. Z inžinierskych sietí je v nehnuteľnosti zavedená elektrina, voda je zabezpečená cez mestský vodovod, teplú vodu zabezpečuje elektrický bojler a odpad je riešený pohodlne mestskou kanalizáciou. Na hranici pozemku je privedený optický kábel pre možnosť napojenia na internet. Vykurovanie je zabezpečené krbom na tuhé palivo a zároveň sú v každej izbe umiestnené elektrické akumulačné kachle s termostatickým ovládaním.

V rekreačnom areáli, vybavenom verejným osvetlením a prístupovými asfaltovými komunikáciami, sú široké možnosti vyžitia – návšteva pláží, kúpanie, vodné bicykle, ihriská, tenisová hala, vonkajšie tenisové kurty s umelým osvetlením, rybolov. Bližšie, resp. širšie okolie taktiež ponúka množstvo príležitostí na kultúrne, športové či oddychové aktivity, príjemné turistické prechádzky alebo cyklotúry (cyklo-chodník Piešťany – Nové Mesto nad Váhom – Trenčín), množstvo hradov a historických pamiatok, blízke kúpele Piešťany, Trenčianske Teplice, ako aj rôzne kultúrne podujatia, vďaka ktorým si budete môcť vychutnať naozaj príjemne strávenú dovolenku.

Chata je vo veľmi zachovalom, udržiavanom stave a je voľná ihneď, teším sa na vás pri obhliadke, ďakujem.

Juraj Halo

Juraj Halo

Kontakt na makléra: 0948 353 000, juraj.halo@exclusivereal.sk
Share on facebook
Zdieľať na Facebook
Share on twitter
Zdieľať na Twitter
Share on linkedin
Zdieľať na LinkedIn
Share on whatsapp
Zdieľať cez WhatsApp
Share on email
Odoslať známemu na e-mail
Share on print
Vytlačiť