RODINNÝ DOM – PREŠOV, TICHÁ DOLINA – KRÁSNY DOM V SUPER LOKALITE

Lokalita: Prešov

Dom

Podlahová plocha: 197 m2

189 000 eur

Rýchly kontakt

tel:0917830888

Počet miestností: 3

Počet podlaží: 2

Stav objektu: Novostavba

Výmera pozemku: 235 m2

Vodovod: Áno

Kanalizácia: Áno

Plyn: Áno

Balkón: Nie

Loggia: Nie

Terasa: Áno

Orientácia: Sever - Juh

Parkovanie: Garáž 21 m2 s diaľkovým ovládaním

Galéria

Popis ponuky

EXCLUSIVE REAL ponúka ” EXKLUZÍVNE ” na predaj veľmi peknú 2 podlažnú novostavbu rodinného drevodomu v Prešove, časť Tichá Dolina, ktorý sa nachádza na rovinatom oplotenom pozemku o rozlohe 235 m2. Úžitková plocha domu je 197 m2 + 15 m2 terasa, uvedený rodinný dom je súčasťou radovej výstavby štyroch rodinných domov kolaudovaných v roku 2013, jeho súčasťou je garáž na diaľkové ovládanie o rozlohe 21 m2, vedľa ktorej je miestnosť pre volný čas o rozlohe 28 m2.

Veľkou výhodou uvedenej nehnuteľnosti je, že je možné ju užívať hneď, po jej nadobudnutí do osobného vlastníctva, nakoľko je kompletne dokončená vrátane kvalitnej kuchynskej linky so spotrebičmi. Prvé podlažie je zariadené (súčasť ceny), na druhom podlaží sa nachádzajú dve priestranné spálne (kde jednu je možné predeliť na dve samostatné izby), každá má samostatnú kúpeľňu so šatníkom.

Inžinierske siete: kanalizácia, elektrina, plyn, mestský vodovod. Prístup k uvedenej nehnuteľnosti je z novej asfaltovej cesty. Jedná sa o veľmi zaujímavú ponuku bez tiarch a voľnú ihneď, s dobrou dostupnosťou do mesta, odporúčam vidieť, v prípade záujmu ma kontaktujte.

Mgr. Ivan Jaščur

Mgr. Ivan Jaščur

Kontakt na makléra: 0917 830 888, ivan.jascur@exclusivereal.sk
Share on facebook
Zdieľať na Facebook
Share on twitter
Zdieľať na Twitter
Share on linkedin
Zdieľať na LinkedIn
Share on whatsapp
Zdieľať cez WhatsApp
Share on email
Odoslať známemu na e-mail
Share on print
Vytlačiť