POLYFUNKČNÝ OBJEKT S VÝNOSNOU GASTRO PREVÁDZKOU, UL. VOLGOGRADSKÁ, 2035 M2 POZEMOK

Lokalita: Prešov

Polyfunkčný objekt

Podlahová plocha: 2 300 m2

DOHODOU

Rýchly kontakt

Počet podlaží: 2

Stav objektu: Čiastočná rekonštrukcia

Výmera pozemku: 2 035m2

Elektrina: ÁNO

Vodovod: ÁNO

Kanalizácia: ÁNO

Plyn: ÁNO

Prístupová cesta: ÁNO

Bonus:

- 120 000 €+ ČISTÝ VÝNOS ROČNE
- 3 SAMOSTATNÉ VSTUPY
- NEVYUŽITÁ SVADOBNÁ SÁLA A BAR
- 10 PARKOVACÍCH MIEST

Galéria

Popis ponuky

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove Vám ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležistosť a kompletne zrekonštruovaný dvojpodlažný polyfunkčný objekt vrátane zabehnutej prevádzky na Volgogradskej ulici v Prešove Sídlisko III, momentálne slúžiaci pre dlhoročnú gastro prevádzku, ktorej hlavná činnosť je príprava a donáška obedov pre rôzne štátne aj neštátne zariadenia v Prešove. Objekt s úžitkovou plochou cez 2300 m2 na dvoch podlažiach ponúka plne vybavenú kuchyňu s veľkokapacitnou sálou na rôzne spoločenské podujatia (svadby, rodinné oslavy atď), skladové priestory a samostatná prevádzká pizzerie (momentálne prenajatá).

ZHRNUTIE:

  • murovaná zateplená stavba
  • asfaltová strecha so svetlíkmi
  • okná plastové
  • kompletná rekonštrukcia v rokoch 2011 až 2017 (investované cez 520 000,-eur)
  • približne 2 300 m² vnútorných priestorov
  • zastavaná plocha 1 132 m²
  • celková výmera pozemku 2 035 m2
  • možnosť rozdelenia objektu (3 samostatné vstupy)
  • 10 parkovacích miest pred a za objetkom
  • fungujúca gastroprevádzka (možnosť odkupíť podiel v s.r.o. a pokračovať)
  • čistý výnos viac ako 10 000 € mesačne / 120 000 €+ ročne
  • samostatná prevádzka pizzérie na prízemí (momentálne v prenájme)
  • klimatizovaná svadobná/spoločenská sála s kapacitou 120 – 140 osôb
  • samostatný bar
  • veľkokapacitná profesionálna kuchyňa
  • bufet
  • rozsiahle skladové a chladiarenské priestory
  • kancelárske a zamestnanecké zázemie
  • osobný aj nákladný výťah
  • nakladacia rampa
  • vlastná kotolňa
  • vlastná transformačná stanica
  • vlastná studňa a lapač tukov
  • kamerový systém
  • kompletná rekonštrukcia a zateplenie

PRE INVESTORA

  • Výhodou tejto nehnuteľnosti je, že nemusíte začínať od nuly. Objekt už dnes generuje viac ako 120 000 € čistého výnosu ročne, pričom ďalšie priestory stále ponúkajú možnosť vytvorenia nových príjmov.
  • Svadobná sála, bar a ďalšie priestory môžu zostať súčasťou jedného podnikateľského konceptu alebo sa môžu podľa možností a zámeru nového vlastníka využiť samostatne.
  • Objekt tak môže kombinovať vlastné podnikanie, existujúci príjem a prenájom ďalších priestorov, pričom jeho využitie si nový vlastník môže nastaviť podľa vlastnej stratégie.
  • Súčasťou transakcie môže byť podľa dohody aj 100 % obchodný podiel v spoločnosti, ktorá budovu vlastní a zároveň ma uzatvorené zmluvy so štátnymi a neštátnymi inštitúciami na dodávku obedov. Tá spoločnosť zároveň vlastní podiely na ďalších prístupových cestách v rámci celého areálu.

Ak hľadáte komerčnú nehnuteľnosť, ktorá už dnes prináša viac ako 120 000 € čistého výnosu ročne a zároveň ponúka ďalšie priestory čakajúce na svoje využitie, táto ponuka si zaslúži Vašu pozornosť.

Pre viac informácií ohľadom ceny a dohodnutia si osobnej obhliadky ma neváhajte kontaktovať kedykoľvek aj počas víkendov.

VIAC FOTOGRAFIÍ A VIDEO NÁJDETE NA NAŠOM FACEBOOKU EXCLUSIVE realitná kancelária ALEBO NA INSTAGRAME exclusivereality.

Picture of Ľubomír Guľa

Ľubomír Guľa