Pridajte sa k našim spokojným klientom

Peter Kolesár

Júl 2022

Chceme vyjadriť maximálnu spokojnosť s RK a konkrétne sa chceme poďakovať p. Orlickej za jej trpezlivosť, profesionálny prístup k obidvom stranám, ochotu pomôcť, serióznosť a ľudskosť.

Milka Cervova

Júl 2022

Predaj a súčasne nákup nehnuteľností cez realitnú agentúru exclusivereal.sk prebehla k úplnej spokojnosti. S prácou pána makléra Juraja Hala a pani Luciou Migašovou som bola veľmi spokojná. Ich prístup a komunikácia bola priateľská, láskavá a ústretová. Ďakujem za spoluprácu a s pozdravom Emília.

Alexandra Christodoulou

Júl 2022

Ďakujem celému kolektívu a zvlášť pani Lucii Migašovej za profesionálny, ľudský a priateľský prístup počas celého procesu kúpy a predaja. Bolo mi cťou Vás poznať, spolupracovať s Vami a prajem Vám veľa úspechov. Kveta

Matus

Júl 2022

mal som kladnu skusenost s pani maklerkou Migasovou. Hoci uzavretie kupu bolo komplikovanejsie (hlavne z mojej strany), vzdy sa snazila byt napomocna a aj vdaka tomu sa transakcia uspesne uskutocnila. Prajem jej vsetko dobre a nech sa jej ako i realitke dari.

Jakub Sedlák

Júl 2022

Bol som velmi spokojny rychla odozva perfektný servis odporúčam ďalším 🙂

Naďa Hnátová

Jún 2022

Naozaj skvelá realitná kancelária, môžeme každému len odporučiť. Profesionálny a priateľský prístup na úrovni. Najviac sme však spokojní s pani Migašovou, ktorá sa nám osobne venovala a zabezpečila kompletný servis pri predaji našej nehnuteľnosti. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve realitnú kanceláriu Exclusive. Ešte raz ďakujeme.

Martin Moško

Máj 2022

Profesionálny prístup, všetko rýchlo vybavené a ochota výjsť v ústrety. Celková spokojnosť s kúpou bytu. 🙂

Samuel Šebo

Máj 2022

Rád by som sa podelil o moju veľmi pozitívnu skúsenosť s touto RK 🙂 Obchodoval som konkrétne s pánmi majiteľmi a moja spokojnosť je vysoká! Považujem sa za trošku komplikovanú osobu ale profesionálny, priateľsky , empatický prístup týchto pánov má v dobrom prekvapil a bravúrne sme zvládli celý obchod s úsmevom na tvári 🙂 Za mňa osobne vrelo odporúčam Exclusive RK 🙂

Ivan Schvalb

Máj 2022

Maximálna spokojnosť. Profesionalita na vysokej úrovni. Určite odporúčam.

Lukáš Pavlík

Apríl 2022

Chceli by sme s manželkou veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke p. Migašovej a celej realitnej kancelárii za rýchlu a bezproblémovú kúpu nášho nového bytu. Samozrejmosťou bol profesionálny prístup a dodržiavanie termínov dohodnutých stretnutí. Vybavili všetky papierovačky, na nás prakticky zostávalo iba podpisovanie dokumentov, pri ktorom nás stále sprevádzali. Na všetky naše otázky sa snažili zrozumiteľne odpovedať. Vrelo odporúčam celú realitnú kanceláriu, menovite pani Migašovú. Nebudete ľutovať.

Gabriela Bacovcinova

Apríl 2022

Chcem vyjadriť spokojnosť s realitnou kanceláriou Exclusive, hlavne s prácou pani Lucie Migašovej. Jej prístup je profesionálny a jednanie pri predaji nehnuteľnosti vynikalo ochotou a férovosťou. Všetko prebehlo bezproblémovo. Spokojná klientka Gabriela B.

Ingrid Ševčíková

Február 2022

Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii pri predaji nehnuteľnosti. Poďakovanie patrí Ing. Veronike Orlickej, ktorá od prvého stretnutia s nami komunikovala veľmi milo. Postarala sa o rýchli predaj nehnuteľnosti, od začiatku až do konca predaja. Mala som pocit istoty z vašej strany. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov realitnej kancelárii EXCLUSIVE a celému tímu prajem veľa pracovných úspechov👍 Ďakujem

Jaroslav Sokol

Február 2022

Sme veľmi radi, že pri našom presťahovaní z ČR a celkom komplikovanej situácií sme narazili práve na túto RK. Obrovská vďaka za profesionálny a ľudský prístup Ing.Orlickej, ktorá nám po celú dobu pomáhala, veľa krát nad rámec jej maklérskych povinností.

Stanislav Palko

Január 2022

Profesionálny prístup, príjemne vystupovanie, maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.

Janka Pavligovská

December 2021

Maximálna spokojnosť. Určite odporúčam… Nad moje očakávania…. 💯👍

Ivo Olejar

September 2021

Predaj 2 izbového bytu. Určite EXCLUSIVE realitnú kanceláriu vrelo odporúčam. Profesionálny, osobný, úprimný prístup, bez zavádzania a špekulácií. Od obhliadky bytu až po vklad do katastra každý krok pripravený, vysvetlený bez akéhokoľvek problému. Ďakujem za spoluprácu a ešte raz vrelo všetkým odporúčam.

Eva Ceperková

August 2021

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou od konateľov po realitnú maklérku Ing. Orlickú. Profesionálny prístup, ochota, trpezlivosť. Vrelo odporúčam.

Slavo Cipka

August 2021

Perfektná spolupráca, profesionalita a komunikácia s p. Orlickou na vysokej úrovni. Maximálna spokojnosť… ďakujem.

František Bize

Jún 2021

Profesionálne a príjemné vystupovanie, rýchle a pohodlné vybavovanie /overenie zmlúv, vklad do katastra / Odporúčam!!!

Marek Kristof

Jún 2021

Od prvého stretnutia s EXCLUSIVE realitnou kanceláriou boli naše dojmy pozitívne. Ich prístup a komunikácia s nami bola veľmi priateľská. Aj po kúpe nehnuteľnosti sme spolu v kontakte a vždy s ochotou odpovedajú na naše otázky . Tešíme sa, že sme mohli spolupracovať práve s touto RK. V prípade ďalšej investície do nehnuteľnosti sa znovu na nich obrátime, lebo ľudskosť a úprimnosť je v tejto dobe veľmi vzácna. Ešte raz ďakujeme a všetkým odporúčame spoluprácu s touto RK.

Vladimír Kaleta

Máj 2021

Profesionálne riešenie, maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Gabriela Matvijová

Február 2021

Chcem sa vám poďakovať za profesionálne služby pri predaji bytu. Vaše služby boli na veľmi vysokej úrovni, boli ste tu pre klienta a nielen pre svoj zisk. O svojho klienta sa staráte po celý čas predaja nehnuteľnosti, za to vám patrí veľké ďakujem, aby bolo viac realít na trhu ako je EXCLUSIVE REAL.

Biznis. Help

2020

Od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov bol zo strany Exclusive real veľmi veľmi profesionálny prístup. Postarali sa úplne o všetko. Cena bytu, ktorý som od nich kupoval bola bezkonkurenčná a byt bol v TOP stave. Pri rekonštrukcii si dali záležať na každom detaile a na materiáloch vôbec nešetrili. Veľmi poctivá práca, ktorá sa v dnešnej dobe cení. Ak kupovať nehnuteľnosť tak jedine cez Exclusive real – 100 bodov.

Manželia Škovranovci

2020

Poďakovanie za poskytnutie super úrovne služieb pri predaji našej nehnuteľnosti patrí všetkým členom tímu Exclusive REAL, realitnej kancelárie, konateľom pp. Jančovičovi a Jaščurovi, maklérke p. Mergovej a marketingovému mágovi p. Furdovi. Na ich webovej stránke tím uviedol záruku hladkého priebehu, jednoduchého a rýchleho vyriešenia predaja nehnuteľnosti k 100% spokojnosti. Preto sme sa rozhodli menovanú realitnú kanceláriu osloviť. Stretli sme sa naozaj s aktívnym, otvoreným, ľudským, korektným správaním, s odbornými znalosťami a úprimným záujmom vyriešiť agendu spojenú s predajom nehnuteľnosti. Od prvého rozhovoru s nami komunikovali veľmi seriózne a ústretovo. Ich jednanie a komplexné riešenie predaja nehnuteľnosti považujeme za profesionálne a slušné. K poďakovaniu pripájame pozdrav a želáme im veľa zdravia a hlavne úspechy v ich práci pri predaji, kúpe či prenájme ďalších nehnuteľnosti.

Peter Tkac

2020

Skvelá a rýchla spolupráca, profesionálne poradenstvo, ľudský prístup. Určite odporúčam túto realitnú kanceláriu.

Ondrej Zorvan

2020

Vynikajúca spolupráca pri predaji nehnuteľnosti. Super marketing, vystupovanie na úrovni, rýchle jednanie a predaj, nie je čo vytknúť. Ponúknete nehnuteľnosť a ďalej sa nestaráte 🙂

Tomáš Kravjar

2020

Predaj 2 izbový byt Prešov a kúpa 4 izbový byt vo Veľkom Šariši. Chceme sa poďakovať za profesionálny a seriózny prístup realitnej kancelárie EXCLUSIVE real. Vrelo odporúčame spoluprácu s uvedenou kanceláriou.

Miroslav Karahuta

2020

Rýchle a profesionálne jednanie. Otvorenosť a ochota vysvetliť detaily celého procesu predaja nehnuteľnosti. Odporúčam.

Samuel Liptak

2020

Profesionálny tím , ktorý pracuje rýchlo , super rýchlo a kvalitne. Určite odporúčam spoluprácu.

por. Janek

2020

Pracuju rychlo profesionálne a bez nejakych malych pismenok… Vsetko na rovinu jasne a pravdivo. Bol som velmi spokojny s celym priebehom kupy.

Lenka Barlíková

2020

Realitnú kanceláriu EXCLUSIVE vrelo odporúčam. Od prvého dňa až po odovzdanie kľúčov prebehlo všetko profesionálne, ústretovo. Čo sa dohodlo na začiatku platilo aj na konci. Konatelia boli otvorení, úprimní, nápomocní a čo sa dnes vidí už málo aj empatickí. Všetkými desiatimi odporúčam či chcete predávať, či kupovať alebo vymieňať nehnuteľnosť.