Pridajte sa k našim spokojným klientom

Zuzana Soltysova

Marec 2023

Skvele sa nám spolupracovalo s touto realitnou kanceláriou. Určite odporúčame. Pani Orlická mala profesionálny prístup. Oceňujeme tiež prispôsobenie sa klientovi hlavne z časového hľadiska. Celý postup pri predaji nehnuteľnosti prebiehal hladko. Ak by sme ešte v budúcnosti riešili predaj/kúpu nehnuteľnosti, tak neváhame kontaktovať túto spoločnosť.

Pavol Hurtuk

Február 2023

S Exclusive Real sme kupovali a súčasne aj predávali byt, s pani Migašovou sa nám podarilo aj v tomto období pomalšieho predaja byt predať v priebehu týždňa, k čomu dopomohla aj vizuálna prezentácia v réžii realitnej kancelárie a pomoc pri cenotvorbe, oceňujem tiež jej flexibilitu, rýchlosť v komunikácii a ochotu počas celého procesu kúpy/predaja nehnuteľnosti.

Ing. Mária Valíčková

Február 2023

Chcem vyjadriť veľkú spokojnosť s predajom mojej nehnuteľnosti prostredníctvom RK EXCLUSIVE v Prešove. Zvlášť sa chcem veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke Ing. Veronike Orlickej za jej profesionálnu prácu a priateľský prístup ku mne ako klientke. Ing. Orlická je veľmi príjemná, seriózna a spoľahlivá maklérka, s ktorou je radosť spolupracovať. Ak by ma niekto požiadal o radu, na koho sa obrátiť v podobnými záležitostiach, tak jednoznačne to bude RK EXCLUSIVE. Ešte raz ďakujem pani Ing. Orlická a želám Vám a celému tímu veľa šťastia, pracovných úspechov a veľa spokojných klientov.

johnny197711

Február 2023

Veľmi svižný a profesionálny prístup, vrelo doporučujem.

Martina Jacková

Február 2023

Byt som predávala prvý krát. Musím povedať, že p. Migašová mi všetko vysvetlila, a aj napriek tomu, že byt bol v Košiciach tak robila všetko preto aby sa predal. Pri spolupráci s p. Migašovou som nikdy nemala pocit, že ma do niečoho tlačí, keď sa písali zmluvy všetko mi dopodrobna vysvetlila. Páčilo sa mi ako má zastupovala v banke, ako mi dala pokyny keď niečo nešlo tak ako malo byť. Celý predaj prešiel úplne bez starosti naozaj ďakujem tejto realitnej kancelárii a aj p. Migašovej za to, že všetko prebehlo bez problémov.

Veronika Germušková

Január 2023

Velka spokojnost s predajom 1.izboveho bytu. Rychle jednanie na profesionalnej urovni so spolocnostou Exclusive realitna kancelaria Presov. Velke podakovanie patri pani Mgr. Migasovej za jej seriozny pristup a pomoc pri predaji. Svoju skusenost vrelo odporucam.

Lucia Jánošová

Január 2023

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Orlickej za skvelú spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti. Celý proces predaja prebehol s vysokou profesionalitou a ústretovosťou. Ďakujem za jej pomoc ako aj ľudský prístup pri predaji. Ak niekto hľadá profesionála v oblasti kúpy a predaja nehnuteľnosti s ľudskou dušou a pochopením, odporúčam obrátiť sa na p. Orlickú. Ešte raz ďakujem.

Blanka Rusňáková

December 2022

Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s RK Exclusive a hlavne chcem poďakovať a zároveň pochválit pani Veroniku Orlickú, ktorá nám pomohla zrealizovať prenájom bytu. Veľmi oceňujem jej seriózny prístup, flexibilitu, rýchlosť, spoľahlivosť a hlavne ústretovú komunikáciu.

Milan Diro

December 2022

Exclusive realitná kancelária najlepšia v meste, kebyže to mám absolvovať znova tak jedine s nimi a p. Orlickou. ĎAKUJEM PEKNE

Ivan Uher

December 2022

Po dlhodobom pobyte v ekonomicky rozvinutom svete môžem skonštatovať, že EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov spĺňa absolútne: etické princípy, aplikuje empatický prístup, akcentuje naplnenie predstáv všetkých participujúcich. Ich profesionalita vytvára základ pre kontinuálny kredit i perspektívu budúceho poradenstva a informačných služieb. Ďakujem za spoluprácu a viem, že v budúcnosti sa môžem kedykoľvek na EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov obrátiť s otázkou, prosbou i pomocou pri naplnení mojich zámerov, predstáv a predsavzatí.

Barbara Tokarčiková

November 2022

Maximálna spokojnosť. Pani Migašová top maklérka. Ďakujeme veľmi pekne 🙂

Igor Fedorko

November 2022

Najlepšia realitná kancelária v meste.

Martin Lvoncik

Október 2022

Profesionalny pristup p. Orlickej je zarukou bezproblemoveho predaja nehnutelnosti. Ocenili sme najma flexibilitu, rychlost a spolahlivost – co bolo dohodnute a slubene,to bolo splnene. Profesionalne nafotenie bytu zarucilo zaujem kupujucich, takziez skutocnosti zodpovedajuce a relevantne informacie boli zarukou rychleho procesu. Komunikacia s kupujucimi bola vyborna – nemuseli sme nic navyse riesit, co nas velmi odbremenilo. Vsetky nalezitosti ohladom zmluv, dokumentacie, uradov, hypoteky zabezpecene p. maklerkou (sprevadzala nas celym procesom od zaciatku az do konca).

Zuzana Goliašová

Október 2022

Veľmi dobrá skúsenosť, pani Mgr. Migašová Lucia nám v rámci realitných služieb poskytla úplný komfort pri predaji bytu od vypratania nehnuteľnosti, cez predaj a odovzdanie novému majiteľovi. Vrelo odporúčam a ďakujeme.

Mato Blizman

Október 2022

Touto cestou chcem pochváliť pani Luciu Migašovu, ktorá mi pomohla realizovať veľmi výhodnú kúpu bytu. Oceňujem jej seriózny prístup, komunikáciu, flexibilitu, ochotu pomôcť a aj celkový prístup. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM.

František Lechman

Október 2022

Dobrý deň. Touto cestou by som sa chcel poďakovať maklérke pani Mgr. Lucii Migašovej za výbornú spoluprácu, korektnosť a ústretovosť pri kúpe nehnuteľnosti.

Marianna Krišová

September 2022

Realitnú kanceláriu Exclusive vrelo odporúčam. Bola som maximálne spokojná. Ústretová, ochotná a hlavne milá maklérka p. Migašová. Celková spokojnosť.

Josef Demko

September 2022

Dobrý deň. Keďže už mám skúsenosti samozrejme pozitívne chcel by som sa poďakovať pani Orlickej za jej profesionálny prístup, rýchle vybavenie tak ako to bolo aj v minulosti. Ak budem kupovať alebo predávať nejakú nehnuteľnosť určite oslovím r. k. EXCLUSIVE. Ešte raz ďakujem krásne s pozdravom pán Demko.

Marek Kazimír

September 2022

Výborná spolupráca, rýchle a ústretové jednanie. Pani Orlická nás vždy vopred kontaktovala a avizovala každý nasledujúci krok, čo nám zásadne uľahčilo celý proces.

Michal Schvalb

September 2022

Je to už naša druhá skúsenosť s realitnou kanceláriou EXCLUSIVE, tentokrát pri kúpe nehnuteľnosti. Celý proces nadobudnutia nehnuteľnosti prebehol bez akýchkoľvek problémov. Maklérka Ing. Veronika Orlická komunikovala zrozumiteľne, promptne, ochotne a profesionálne. Môžeme len odporúčať.

Radovan Pastorák

September 2022

Profesionálny prístup. Veľmi korektné jednanie pani Orlickej. Rozhodne odporúčam.

Renáta Borodáčová

August 2022

Pri kúpe bytu sme sa stretli s viacerými realitkami, ale s Exclusive to bolo hneď od začiatku podľa mojich očakávaní. Pani Orlická už pri prvej komunikácii bola milá a podala hneď jasne stručne informácie, ktoré sme potrebovali. Následne pri obhliadke bytu to bolo podobné milé, profesionálne a otvorené vystupovanie. Maklérka bola precízne pripravená na stretnutie. Po obhliadke bytu sme odchádzali presne s pocitom, že všetky informácie nám aj boli poskytnuté. Chcem sa ešte raz aj touto formou poďakovať za pomoc pri vybavovaní papierov, dohadovaní termínov, komunikácii s bankou a vysvetlení postupu ako to vlastne funguje. Komunikácia bola naozaj na profesionálnej úrovni.

Róbert Šupa

August 2022

Ďakujeme za príjemnú kúpu bytu v spolupráci s pánom Jurajom Halom .Príjemná komunikácia a vždy všetko v čas vybavené. Môžeme iba odporučiť.

Michal

August 2022

Dobrý deň. Ako človek, ktorý sa trošku okolo realitného trhu pohybuje viem posúdiť či sa daná realitná kancelária a jej jednotliví makléri správajú a konajú tak, ako by to malo byť bežné. Bohužiaľ 99% realitiek na SK trhu sú presný opak tejto realitky. Už na začiatku spolupráce som mal veľké obavy a malé očakávania, ktoré som hneď na rovinu maklérovi p. Halovi povedal. Veľké obavy a malé očakávania som mal preto, lebo v minulosti som bol veľmi sklamaný z prístupu a správania sa všetkých, doteraz mnou oslovených realitiek. Maklér sa ma snažil utvrdiť, že moje rozhodnutie požiadať EXCLUSIVE REAL o pomoc pri predaji nehnuteľnosti je tá správna cesta. Myslel som si, že to sú iba také prázdne reči, že keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú. Neveril som, neočakával som ale dúfal som a chcel som vyskúšať niečo nové. Už po prvom stretnutí a dohodnutí si podmienok spolupráce som pozoroval, že je niečo iné, lepšie. Počas tohto stretnutia som makléra dusil rôznymi otázkami a čakal ako bude reagovať, aké budú jeho odpovede a ich zaužívané postupy pri predaji nehnuteľnosti. Čuduj sa svete ale všetko mi bolo zodpovedané a prezentované tak, ako som si predstavoval a očakával od všetkých realitiek na SK. Povedal som si ale to, že sme boli na jednej vlne čo sa týka otázok a odpovedí, ešte neznamená úspešnú prezentáciu pred záujemcom a následne úspešný predaj nehnuteľnosti. Preto som aj chcel byť osobne prítomný na jednotlivých obhliadkach kde prídu reálni záujemcovia aby som videl aké postupy EXCLUSIVE REAL majú zaužívané aj v praxi. Všetko bolo presne tak, ako mi bolo na prvom stretnutí prezentované. Bol som milo prekvapený ale nelietal som v oblakoch. Byt ešte nebol predaný. Obhliadok nebolo veľa možno 2-3 a už aj našli presne takého klienta, ktorého sme hľadali. A záujemca vyzeral byť tiež so všetkým veľmi spokojný. Takže ak máte podobne zlé skúsenosti s “realitkami” a “realiťákmi” ako ja, tak určite sa obráťte na EXCLUSIVE REAL a nebudete sklamaní. Ja EXCLUSIVE REAL odporúčam všetkými desiatimi a do budúcna nebudem sa báť znovu na nich obrátiť lebo už viem do čoho idem a aký bude výsledok.

Nikoleta Žáčiková

August 2022

Ďakujem za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti, veľmi som bola spokojná s realitným maklerom Jurajom Halom. Oceňujem profesionálny a zároveň priateľský prístup makléra, a naozaj rýchle vybavenie všetkého potrebného k úspešnému dokončeniu kúpy. Určite RK odporúčam každému.

Peter Kolesár

Júl 2022

Chceme vyjadriť maximálnu spokojnosť s RK a konkrétne sa chceme poďakovať p. Orlickej za jej trpezlivosť, profesionálny prístup k obidvom stranám, ochotu pomôcť, serióznosť a ľudskosť.

Milka Cervova

Júl 2022

Predaj a súčasne nákup nehnuteľností cez realitnú agentúru exclusivereal.sk prebehla k úplnej spokojnosti. S prácou pána makléra Juraja Hala a pani Luciou Migašovou som bola veľmi spokojná. Ich prístup a komunikácia bola priateľská, láskavá a ústretová. Ďakujem za spoluprácu a s pozdravom Emília.

Alexandra Christodoulou

Júl 2022

Ďakujem celému kolektívu a zvlášť pani Lucii Migašovej za profesionálny, ľudský a priateľský prístup počas celého procesu kúpy a predaja. Bolo mi cťou Vás poznať, spolupracovať s Vami a prajem Vám veľa úspechov. Kveta

Matus

Júl 2022

mal som kladnu skusenost s pani maklerkou Migasovou. Hoci uzavretie kupu bolo komplikovanejsie (hlavne z mojej strany), vzdy sa snazila byt napomocna a aj vdaka tomu sa transakcia uspesne uskutocnila. Prajem jej vsetko dobre a nech sa jej ako i realitke dari.

Jakub Sedlák

Júl 2022

Bol som velmi spokojny rychla odozva perfektný servis odporúčam ďalším 🙂

Naďa Hnátová

Jún 2022

Naozaj skvelá realitná kancelária, môžeme každému len odporučiť. Profesionálny a priateľský prístup na úrovni. Najviac sme však spokojní s pani Migašovou, ktorá sa nám osobne venovala a zabezpečila kompletný servis pri predaji našej nehnuteľnosti. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve realitnú kanceláriu Exclusive. Ešte raz ďakujeme.

Martin Moško

Máj 2022

Profesionálny prístup, všetko rýchlo vybavené a ochota výjsť v ústrety. Celková spokojnosť s kúpou bytu. 🙂

Samuel Šebo

Máj 2022

Rád by som sa podelil o moju veľmi pozitívnu skúsenosť s touto RK 🙂 Obchodoval som konkrétne s pánmi majiteľmi a moja spokojnosť je vysoká! Považujem sa za trošku komplikovanú osobu ale profesionálny, priateľsky , empatický prístup týchto pánov má v dobrom prekvapil a bravúrne sme zvládli celý obchod s úsmevom na tvári 🙂 Za mňa osobne vrelo odporúčam Exclusive RK 🙂

Ivan Schvalb

Máj 2022

Maximálna spokojnosť. Profesionalita na vysokej úrovni. Určite odporúčam.

Lukáš Pavlík

Apríl 2022

Chceli by sme s manželkou veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke p. Migašovej a celej realitnej kancelárii za rýchlu a bezproblémovú kúpu nášho nového bytu. Samozrejmosťou bol profesionálny prístup a dodržiavanie termínov dohodnutých stretnutí. Vybavili všetky papierovačky, na nás prakticky zostávalo iba podpisovanie dokumentov, pri ktorom nás stále sprevádzali. Na všetky naše otázky sa snažili zrozumiteľne odpovedať. Vrelo odporúčam celú realitnú kanceláriu, menovite pani Migašovú. Nebudete ľutovať.

Gabriela Bacovcinova

Apríl 2022

Chcem vyjadriť spokojnosť s realitnou kanceláriou Exclusive, hlavne s prácou pani Lucie Migašovej. Jej prístup je profesionálny a jednanie pri predaji nehnuteľnosti vynikalo ochotou a férovosťou. Všetko prebehlo bezproblémovo. Spokojná klientka Gabriela B.

Ingrid Ševčíková

Február 2022

Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii pri predaji nehnuteľnosti. Poďakovanie patrí Ing. Veronike Orlickej, ktorá od prvého stretnutia s nami komunikovala veľmi milo. Postarala sa o rýchli predaj nehnuteľnosti, od začiatku až do konca predaja. Mala som pocit istoty z vašej strany. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov realitnej kancelárii EXCLUSIVE a celému tímu prajem veľa pracovných úspechov👍 Ďakujem

Jaroslav Sokol

Február 2022

Sme veľmi radi, že pri našom presťahovaní z ČR a celkom komplikovanej situácií sme narazili práve na túto RK. Obrovská vďaka za profesionálny a ľudský prístup Ing.Orlickej, ktorá nám po celú dobu pomáhala, veľa krát nad rámec jej maklérskych povinností.

Stanislav Palko

Január 2022

Profesionálny prístup, príjemne vystupovanie, maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.

Janka Pavligovská

December 2021

Maximálna spokojnosť. Určite odporúčam… Nad moje očakávania…. 💯👍

Ivo Olejar

September 2021

Predaj 2 izbového bytu. Určite EXCLUSIVE realitnú kanceláriu vrelo odporúčam. Profesionálny, osobný, úprimný prístup, bez zavádzania a špekulácií. Od obhliadky bytu až po vklad do katastra každý krok pripravený, vysvetlený bez akéhokoľvek problému. Ďakujem za spoluprácu a ešte raz vrelo všetkým odporúčam.

Eva Ceperková

August 2021

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou od konateľov po realitnú maklérku Ing. Orlickú. Profesionálny prístup, ochota, trpezlivosť. Vrelo odporúčam.

Slavo Cipka

August 2021

Perfektná spolupráca, profesionalita a komunikácia s p. Orlickou na vysokej úrovni. Maximálna spokojnosť… ďakujem.

František Bize

Jún 2021

Profesionálne a príjemné vystupovanie, rýchle a pohodlné vybavovanie /overenie zmlúv, vklad do katastra / Odporúčam!!!

Marek Kristof

Jún 2021

Od prvého stretnutia s EXCLUSIVE realitnou kanceláriou boli naše dojmy pozitívne. Ich prístup a komunikácia s nami bola veľmi priateľská. Aj po kúpe nehnuteľnosti sme spolu v kontakte a vždy s ochotou odpovedajú na naše otázky . Tešíme sa, že sme mohli spolupracovať práve s touto RK. V prípade ďalšej investície do nehnuteľnosti sa znovu na nich obrátime, lebo ľudskosť a úprimnosť je v tejto dobe veľmi vzácna. Ešte raz ďakujeme a všetkým odporúčame spoluprácu s touto RK.

Vladimír Kaleta

Máj 2021

Profesionálne riešenie, maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Gabriela Matvijová

Február 2021

Chcem sa vám poďakovať za profesionálne služby pri predaji bytu. Vaše služby boli na veľmi vysokej úrovni, boli ste tu pre klienta a nielen pre svoj zisk. O svojho klienta sa staráte po celý čas predaja nehnuteľnosti, za to vám patrí veľké ďakujem, aby bolo viac realít na trhu ako je EXCLUSIVE REAL.

Biznis. Help

2020

Od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov bol zo strany Exclusive real veľmi veľmi profesionálny prístup. Postarali sa úplne o všetko. Cena bytu, ktorý som od nich kupoval bola bezkonkurenčná a byt bol v TOP stave. Pri rekonštrukcii si dali záležať na každom detaile a na materiáloch vôbec nešetrili. Veľmi poctivá práca, ktorá sa v dnešnej dobe cení. Ak kupovať nehnuteľnosť tak jedine cez Exclusive real – 100 bodov.

Manželia Škovranovci

2020

Poďakovanie za poskytnutie super úrovne služieb pri predaji našej nehnuteľnosti patrí všetkým členom tímu Exclusive REAL, realitnej kancelárie, konateľom pp. Jančovičovi a Jaščurovi, maklérke p. Mergovej a marketingovému mágovi p. Furdovi. Na ich webovej stránke tím uviedol záruku hladkého priebehu, jednoduchého a rýchleho vyriešenia predaja nehnuteľnosti k 100% spokojnosti. Preto sme sa rozhodli menovanú realitnú kanceláriu osloviť. Stretli sme sa naozaj s aktívnym, otvoreným, ľudským, korektným správaním, s odbornými znalosťami a úprimným záujmom vyriešiť agendu spojenú s predajom nehnuteľnosti. Od prvého rozhovoru s nami komunikovali veľmi seriózne a ústretovo. Ich jednanie a komplexné riešenie predaja nehnuteľnosti považujeme za profesionálne a slušné. K poďakovaniu pripájame pozdrav a želáme im veľa zdravia a hlavne úspechy v ich práci pri predaji, kúpe či prenájme ďalších nehnuteľnosti.

Peter Tkac

2020

Skvelá a rýchla spolupráca, profesionálne poradenstvo, ľudský prístup. Určite odporúčam túto realitnú kanceláriu.

Ondrej Zorvan

2020

Vynikajúca spolupráca pri predaji nehnuteľnosti. Super marketing, vystupovanie na úrovni, rýchle jednanie a predaj, nie je čo vytknúť. Ponúknete nehnuteľnosť a ďalej sa nestaráte 🙂

Tomáš Kravjar

2020

Predaj 2 izbový byt Prešov a kúpa 4 izbový byt vo Veľkom Šariši. Chceme sa poďakovať za profesionálny a seriózny prístup realitnej kancelárie EXCLUSIVE real. Vrelo odporúčame spoluprácu s uvedenou kanceláriou.

Miroslav Karahuta

2020

Rýchle a profesionálne jednanie. Otvorenosť a ochota vysvetliť detaily celého procesu predaja nehnuteľnosti. Odporúčam.

Samuel Liptak

2020

Profesionálny tím , ktorý pracuje rýchlo , super rýchlo a kvalitne. Určite odporúčam spoluprácu.

por. Janek

2020

Pracuju rychlo profesionálne a bez nejakych malych pismenok… Vsetko na rovinu jasne a pravdivo. Bol som velmi spokojny s celym priebehom kupy.

Lenka Barlíková

2020

Realitnú kanceláriu EXCLUSIVE vrelo odporúčam. Od prvého dňa až po odovzdanie kľúčov prebehlo všetko profesionálne, ústretovo. Čo sa dohodlo na začiatku platilo aj na konci. Konatelia boli otvorení, úprimní, nápomocní a čo sa dnes vidí už málo aj empatickí. Všetkými desiatimi odporúčam či chcete predávať, či kupovať alebo vymieňať nehnuteľnosť.